SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
477 663 €
(3 981 € / m²)
Prodaja
3
2+
120 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba3
stan120 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقة متصلة بشبكة المترو في "داون تاون جبل علي"
يقع هذا المشروع السكني المعاصر في "داون تاون جبل علي" على طول شارع الشيخ زايد، ضمن أحد الممرات الحضرية س...

Ostalo
Dob ponude: 81dana
Ažurirano: 79dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu