SUPA24
Kuća i okolina; pogled
Kuća i okolina; pogled
Terasa; pogled, prirodna svjetlost
236 166 €
(4 373 € / m²)
Prodaja
2
2+
54 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba2
stan54 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

منازل ذكية فاخرة بالقرب من "سيليكون واحة" بعائد استثماري مرتفع في دبي لاند
يقع هذا المشروع في "دبي لاند"، وهي واحدة من أكثر مراكز النمو استراتيجية ومل...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Pametni uređajiVisoki stropoviPrirodno svjetloNamještenoPogledOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiSigurnostDrveni podPločiceNakon renovacijeModerni stilKućni ljubimci dobrodošli

Ostalo
Dob ponude: 84dana
Ažurirano: 81dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu