SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
246 136 €
(3 787 € / m²)
Prodaja
2
1
65 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba2
stan65 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق فاخرة في قرية جميرا دائرية (JVC) بدبي مع ميزات المنزل الذكي
يقع هذا التطوير السكني في قرية جميرا دائرية (JVC)، دبي، وهو مجتمع متكامل ومعروف بموقعه...

Ostalo
Dob ponude: 84dana
Ažurirano: 37dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu