SUPA24
Kuća i okolina; pogled, visoki stropovi, moderan stil
Kuća i okolina
Kuća i okolina
405 163 €
(4 604 € / m²)
Prodaja
3
2+
88 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba3
stan88 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق حديثة في قرية جميرا دائرية مع خطة دفع شهرية بنسبة 0.5%
تقع هذه الشقق المرموقة في قرية جميرا دائرية (JVC)، وهي واحدة من أكثر مراكز الاستثمار استرات...

Ostalo
Dob ponude: 91dana
Ažurirano: 85dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu