SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
309 155 €
(5 833 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
شارع توليب

spavaća soba2
stan53 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present an exclusive 1-bedroom apartment in Sol Levante, a cutting-edge residential masterpiece in Jumeirah Village Tr...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPrirodno svjetloPogledOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiPametni uređajiKućni ljubimci dobrodošliVisoki stropovi

Namješteno
Dob ponude: 93dana
Ažurirano: 21dana

Lokaliteti

شارع توليب
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu