SUPA24
Kuhinja; kućanski aparati, drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil
Dnevni boravak; drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil
5 309 730 €
(22 789 € / m²)
Prodaja
4
2+
233 m²
شارع الميدان

spavaća soba4
stan233 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Description: Property Overview and HighlightsDiscover an exclusive collection of GAVI-branded residences on Dubai Islands, where Italian design meets ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledKatOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaKadaTuš kabinaKuhinjski aparatiDrveni podPločiceVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stilNamještenoTerasa

Namješteno
Dob ponude: 93dana
Ažurirano: 40dana

Lokaliteti

شارع الميدان
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu