Popis ponuda
16
16
16
888 495 €
(9 554 € / m²)
Prodaja
1
2+
93 m²
مشي القناة
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
93 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Experience architectural brilliance where ruby-inspired design meets park-side luxury. This exclusive twin-tower development offers 1, 2 & 3 bedroom f...
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Pogled
Namješteno
Visoki stropovi
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
98dana
Ažurirano:
42dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
مشي القناة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.