Popis ponuda
19
19
19
328 465 €
(3 422 € / m²)
Prodaja
2
2+
96 m²
شارع الشمس
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
96 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
🌿 Avenew 888 | Modular Luxury in Dubai South🏡 Project Highlights🏙️ 5 modern buildings with bold modular architecture🌳 Seamless integration of urb...
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
98dana
Ažurirano:
98dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
شارع الشمس
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.