SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
10 862 404 €
(12 779 € / m²)
Prodaja
6+
2+
850 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba6+
stan850 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This duplex penthouse Dubai Marina invites a life above the city, set within the rarefied heights of LIV Marina. The residence unfolds across 850 m², ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakVisoki stropoviKat

Ostalo
Dob ponude: 103dana
Ažurirano: 38dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Baerz & Co Luxury Homes International

Slični oglasi

Slično u inozemstvu