SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
178 713 €
(532 € / m²)
Prodaja
1
1
336 m²
شارع توليب

spavaća soba1
stan31 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Luxury Studio Apartments | High ROI Investment in Dubai

Discover refined urban living with studio apartments at Binghatti Luxuria, a premium reside...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPrirodno svjetloSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 98dana
Ažurirano: 97dana

Lokaliteti

شارع توليب
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Polarius International Real Estate Limited

Rhodri Ellis OWEN

Slični oglasi

Slično u inozemstvu