SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
283 587 €
(4 170 € / m²)
Prodaja
1
2+
68 m²
شارع الثمام

spavaća soba1
stan68 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

🌴 Damac Valencia 🏝️ Resort-Inspired Community LivingA contemporary mixed-use development set within the serene and master-planned Damac Lagoons comm...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaKuhinjski aparatiNamještenoPogledSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 102dana
Ažurirano: 65dana

Lokaliteti

شارع الثمام
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Pramukh Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu