SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
675 734 €
(3 086 € / m²)
Prodaja
2
2+
219 m²
شارع توليب

spavaća soba2
stan219 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Property Overview and HighlightsDiscover Binghatti Flare, an architectural masterpiece in Jumeirah Village Triangle featuring a striking dual-tower de...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiPrirodno svjetloVisoki stropovi

Namješteno
Dob ponude: 103dana
Ažurirano: 35dana

Lokaliteti

شارع توليب
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu