SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
840 000 €
(4 855 € / m²)
Prodaja
3
2+
173 m²

spavaća soba3
stan173 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteDa
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Golf View Apartments for Sale in Dubai South
This modern, golf-inspired residential community is located in Dubai South, within a well-planned master...

Kat:
6. kat od 12
Dob ponude: 118dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu