SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
236 322 €
(3 939 € / m²)
Prodaja
1
2+
60 m²
كحيل بوليفارد

spavaća soba1
stan60 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

✨ Opal by Crystal — A New Standard of Contemporary Elegance🌟 Architectural BrillianceInspired by the radiant beauty of the opal gemstoneIconic sculpt...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Drveni podVisoki stropoviPrirodno svjetloOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiNamještenoPogledNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 119dana
Ažurirano: 68dana

Lokaliteti

كحيل بوليفارد
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Pramukh Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu