SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 212 507 €
(6 929 € / m²)
Prodaja
4
2+
175 m²
شارع توليب

spavaća soba4
stan175 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

عقارات ذكية فاخرة مفروشة بالكامل مع مرافق تركز على العافية في JVT دبي
تقع هذه العقارات الفاخرة في قلب منطقة مثلث قرية جميرا (JVT) في دبي، وهي واحدة من...

Namješteno
Dob ponude: 131dana
Ažurirano: 46dana

Lokaliteti

شارع توليب
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu