SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
844 768 €
(12 996 € / m²)
Prodaja
2
2+
65 m²
شارع 37

spavaća soba2
stan65 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق فاخرة للبيع بالتقسيط في فندق ترامب ريزيدنس – مركز دبي التجاري العالمي
يقع مركز دبي التجاري العالمي في منطقة سكنية وتجارية راقية على شارع الشيخ زاي...

Ostalo
Dob ponude: 142dana
Ažurirano: 50dana

Lokaliteti

شارع 37
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu