Popis ponuda
33
33
33
941 000 €
(16 804 € / m²)
Prodaja
1
2+
56 m²
دبي مارينا
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
56 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Exclusive Fully Furnished Apartments with Installments in Dubai Marina
Dubai Marina is a world-class waterfront destination, renowned for its vibrant...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Vrtovi
Klimatizacija
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Namješteno
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Namješteno
Kat:
41. kat od 44
Dob ponude:
145dana
Ažurirano:
5dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
دبي مارينا
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.