SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
435 146 €
(3 400 € / m²)
Prodaja
2
2+
128 m²
Zone C

spavaća soba2
stan128 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

🏙️ PG Maison – Boutique Luxury Living in Al Furjan🏡 Project Highlights✅ Premium low-density development with only 4 apartments per floor✅ All units ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Drveni podVisoki stropoviPrirodno svjetloOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaKuhinjski aparatiPogledKatTip zgradeNamještenoKućni ljubimci dobrodošliModerni stilNakon renovacijeNužna renovacijaKadaTuš kabinaZaseban wcHodnikKaminBojlerPerilica rubljaPametni uređajiSigurnostPločiceDrvene gredeTamni interijerBiljkeRustikalni stilKomercijalnoNamještenoKomercijalnoModerni stilKućni ljubimci dobrodošli

Ostalo
Dob ponude: 147dana
Ažurirano: 71dana

Lokaliteti

Zone C
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Pramukh Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu