SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
445 297 €
(2 989 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
149 m²
شارع 15

spavaća sobaatypical
stan149 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present RIVO by Grovy, where spacious family residences meet sophisticated design in Dubai Land Residential Complex. T...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Pametni uređajiVisoki stropoviSigurnostOtvoreni dnevni boravak

Namješteno
Dob ponude: 150dana
Ažurirano: 42dana

Lokaliteti

شارع 15
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu