SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
628 996 €
(3 099 € / m²)
Prodaja
5
2+
203 m²
شارع 15

spavaća soba5
stan203 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present RIVO by Grovy, featuring ultra-spacious four-bedroom residences that redefine family living in Dubai Land Resi...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Visoki stropoviPametni uređajiPrirodno svjetloKatOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiSigurnostNakon renovacijePogled

Namješteno
Dob ponude: 150dana
Ažurirano: 42dana

Lokaliteti

شارع 15
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu