SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
247 700 €
(3 303 € / m²)
Prodaja
2
2+
75 m²
شارع 15

spavaća soba2
stan75 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties presents Empire Lakeviews by Empire Developments  a 29-storey residential landmark in Liwan, Dubailand, offering modern luxury wit...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPrirodno svjetloKatVisoki stropoviDrveni podPločice

Namješteno
Dob ponude: 164dana
Ažurirano: 17dana

Lokaliteti

شارع 15
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu