SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
270 000 €
(4 821 € / m²)
Prodaja
2
2+
56 m²
64 Street

spavaća soba2
stan56 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties presents Timez by Danube, an exclusive off-plan development in Dubai Silicon Oasis, offering intelligent, convertible 1-bedroom ap...

Namješteno
Dob ponude: 163dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

64 Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu