Popis ponuda
16
16
16
1 801 000 €
(9 005 € / m²)
Prodaja
3
2+
200 m²
شارع اليمامة
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
200 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Trustway Properties is proud to present Fairmont Residences Solara Tower — an ultra-luxury address in Downtown Dubai offering exclusive design, brand...
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
163dana
Ažurirano:
43dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
شارع اليمامة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.