SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
160 600 €
(4 226 € / m²)
Prodaja
1
1
38 m²
شارع توليب

spavaća soba1
stan38 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties presents Voxa Pantheon by Pantheon Development, a 29-storey architectural masterpiece in Jumeirah Village Triangle (JVT), one of D...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPrirodno svjetloPametni uređajiNamješteno

Namješteno
Dob ponude: 163dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

شارع توليب
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu