Popis ponuda
20
20
20
240 000 €
(3 810 € / m²)
Prodaja
2
1
63 m²
شارع 15
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
63 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Trustway Properties is proud to present the new project an innovative residential development in Dubailand combining smart design, premium amenitie...
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Sigurnost
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
163dana
Ažurirano:
150dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
شارع 15
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.