SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
235 000 €
(3 133 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
75 m²
شارع المركز المالي

spavaća sobaatypical
stan75 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

 PROPERTY DESCRIPTION:Experience the pinnacle of sophisticated urban living at Le Blanc by Imtiaz, an exceptional 17-floor residential masterpiece tha...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiVisoki stropoviNamještenoPogledDrveni podKatSigurnost

Namješteno
Dob ponude: 162dana
Ažurirano: 41dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu