SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
312 888 €
(3 816 € / m²)
Prodaja
2
1
82 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba2
stan82 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

One Bedroom Apartment – Esplora Residences | Jumeirah Village Circle – Dubai

Esplora Residences | JVC — A Freehold Haven, Ready Now.

Ostalo
Dob ponude: 163dana
Ažurirano: 20dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TROPICAL RIVIERA REALTY LTD

Slični oglasi

Slično u inozemstvu