SUPA24
307 000 €
(4 515 € / m²)
Prodaja
2
1
68 m²
شارع 20

spavaća soba2
stan68 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

 Welcome to a sensational new address in the heart of Meydan’s thriving District 11 where lifestyle, connectivity, and luxury merge seamlessly. Trustw...

Ostalo
Dob ponude: 156dana
Ažurirano: 156dana

Lokaliteti

شارع 20
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu