SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
285 000 €
(4 071 € / m²)
Prodaja
2
1
70 m²
كحيل بوليفارد

spavaća soba2
stan70 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is delighted to present TETR1S Tower a striking 16-storey residential development in Dubai, offering modern apartments designed fo...

Ostalo
Dob ponude: 162dana
Ažurirano: 162dana

Lokaliteti

كحيل بوليفارد
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu