SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
452 000 €
(7 793 € / m²)
Prodaja
1
1
58 m²
Dubai

spavaća soba1
stan58 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present The Symphony – a visionary collaboration between Imtiaz Developments and the legendary Zaha Hadid Architects. ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPrirodno svjetloPogledKuhinjski aparatiPametni uređaji

Namješteno
Dob ponude: 164dana
Ažurirano: 40dana

Lokaliteti

Dubai
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu