SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
240 000 €
(3 077 € / m²)
Prodaja
2
2+
78 m²
شارع 15

spavaća soba2
stan78 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties proudly presents a contemporary 1-bedroom apartment at Peace Lagoons by Peace Homes Group, an innovative waterfront development lo...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPogledKuhinjski aparatiPametni uređaji

Namješteno
Dob ponude: 164dana
Ažurirano: 17dana

Lokaliteti

شارع 15
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu