SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
180 435 €
(6 014 € / m²)
Prodaja
1
1
30 m²
شارع إستيلا 3

spavaća soba1
stan30 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Experience the essence of modern urban living at Golf Links 18, an exclusive development in the heart of Dubai Sports City.

Ostalo
Dob ponude: 179dana
Ažurirano: 171dana

Lokaliteti

شارع إستيلا 3
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Habita International Estates

Tamas Bek

Slični oglasi

Slično u inozemstvu