SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
147 000 €
(4 083 € / m²)
Prodaja
1
1
36 m²
شارع 15

spavaća soba1
stan36 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Floarea Oasis — modern residential complex in the Dubailand Residence Complex.

Comfort meets affordability — studios, 1 & 2 room apartments in the ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiDrveni podVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stilKućni ljubimci dobrodošliNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 171dana
Ažurirano: 164dana

Lokaliteti

شارع 15
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Habita International Estates

Frank Glanzner

Slični oglasi

Slično u inozemstvu