SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
1 312 965 €
(1 091 € / m²)
Prodaja
3
2+
1.204 m²
شارع الجمايل

spavaća soba3
stan111 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Experience the pinnacle of luxury living in Dubai with this sea view 2-bedroom apartment for sale on the 72nd floor of Trump Tower Dubai. Designed for...

Ostalo
Dob ponude: 191dana
Ažurirano: 171dana

Lokaliteti

شارع الجمايل
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Polarius International Real Estate Limited

Rhodri Ellis OWEN

Slični oglasi

Slično u inozemstvu