Popis ponuda
24
24
24
866 377 €
(538 € / m²)
Prodaja
3
2+
1.609 m²
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
1.609 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
La Capitale Real Estate is thrilled to present this amazing 3 bedroom apartment in Island Park I - Dubai Creek Harbour
Property Features:
* Spacious...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Bazen
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Novogradnja
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
195dana
Ažurirano:
121dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.