SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
419 964 €
(5 600 € / m²)
Prodaja
2
1
75 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba2
stan75 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

🌿 Elegant 1-Bedroom Apartment by Emaar with Vida – Dubai HillsExperience sophisticated living in this stunning 1-bedroom apartment nestled within the...

Ostalo
Dob ponude: 207dana
Ažurirano: 169dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CELIA TARGET

Slični oglasi

Slično u inozemstvu