SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
441 079 €
(5 804 € / m²)
Prodaja
2
1
76 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba2
stan76 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

🌟 LIVE NEXT TO THE WORLD’S TALLEST TOWER!Ultra-Luxury 1-Bedroom Apartment in Dubai Creek Harbour by Emaar – LIMITED UNITS! 🌟Wake up every day to bre...

Ostalo
Dob ponude: 207dana
Ažurirano: 169dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CELIA TARGET

Slični oglasi

Slično u inozemstvu