SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
102 480 €
(1 366 € / m²)
Prodaja
2
1
75 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba2
stan75 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

💎 Ultra-Luxury 1-Bedroom by Emaar – Prime Dubai Creek HarbourStep into a world of waterfront prestige with this ultra-luxury 1-bedroom apartment in t...

Ostalo
Dob ponude: 207dana
Ažurirano: 168dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CELIA TARGET

Slični oglasi

Slično u inozemstvu