SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
938 468 €
(8 938 € / m²)
Prodaja
2
2+
105 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba2
stan105 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

🌴 Stunning 1-Bedroom Apartment with Iconic Palm Jumeirah & Sea ViewsBeachfront Luxury Living | Flexible Payment Plan | Private Beach AccessLive the d...

Ostalo
Dob ponude: 207dana
Ažurirano: 168dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CELIA TARGET

Slični oglasi

Slično u inozemstvu