SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
453 081 €
(4 720 € / m²)
Prodaja
1
2+
96 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba1
stan96 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Chestertons is pleased to present this 1.5 bedroom plus study apartment in the prestigious Sobha Crest Grande Tower B, located in the sought-after Moh...

Ostalo
Dob ponude: 208dana
Ažurirano: 168dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Chestertons Global

Slični oglasi

Slično u inozemstvu