Popis ponuda
11
11
11
234 855 €
(3 914 € / m²)
Prodaja
1
1
60 m²
شارع المركز المالي
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
60 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Pre-Launch Opportunity | Prime Location in JVT (District 4)Fully Furnished Luxury Apartments | Stunning Dubai Skyline Views💳 Flexible Payment Plan✅ 1...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Pogled
Kućni ljubimci dobrodošli
Namješteno
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
207dana
Ažurirano:
168dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.