SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
364 277 €
(5 692 € / m²)
Prodaja
1
2+
64 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba1
stan64 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

🏙️ Riverside 1-Bedroom Residence with Burj Khalifa ViewsModern Elegance | Prime Location | Resort-Style LivingDiscover a meticulously designed 1-bedr...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakPrirodno svjetloKućni ljubimci dobrodošliKatVisoki stropovi

Ostalo
Dob ponude: 212dana
Ažurirano: 171dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CELIA TARGET

Slični oglasi

Slično u inozemstvu