SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
292 219 €
(4 496 € / m²)
Prodaja
2
1
65 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba2
stan65 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقق مفروشة بالكامل بمرافق فاخرة في قلب مدينة دبي الرياضية
تندرج هذه الشقق الاقتصادية ضمن مشروع سكني فاخر يقع في قلب مدينة دبي الرياضية، واحدة من أكثر ...

Namješteno
Dob ponude: 216dana
Ažurirano: 117dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu