SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
974 000 €
(7 730 € / m²)
Prodaja
3
2+
126 m²
مشي القناة

spavaća soba3
stan126 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present DG1, the first residential tower by DarGlobal, designed by Gensler Architects. This striking development in Bu...

Namješteno
Dob ponude: 217dana
Ažurirano: 37dana

Lokaliteti

مشي القناة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu