SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
560 000 €
(4 118 € / m²)
Prodaja
3
2+
136 m²
دبي مارينا

spavaća soba3
stan136 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

  DescriptionSet along the waterfront between Port Rashid and Dubai’s historic dry docks, Franck Muller Yachting at Dubai Maritime City by London Gate...

Ostalo
Dob ponude: 216dana
Ažurirano: 37dana

Lokaliteti

دبي مارينا
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu