SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
315 584 €
(5 090 € / m²)
Prodaja
2
2+
62 m²
20 Street

spavaća soba2
stan62 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present SAMANA Imperial Garden, where every apartment is designed to grow with you. This 1-bedroom unit features a pri...

Namješteno
Dob ponude: 219dana
Ažurirano: 38dana

Lokaliteti

20 Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu