SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
198 000 €
(4 950 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
40 m²
20 Street

spavaća sobaatypical
stan40 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Trustway Properties is proud to present Samana Imperial Garden, a brand‑new garden-inspired residence in Arjan, Dubai, just steps from Miracle Garden ...

Namješteno
Dob ponude: 219dana
Ažurirano: 158dana

Lokaliteti

20 Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu