SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
848 317 €
(12 661 € / m²)
Prodaja
2
1
67 m²
شارع أم سقيم

spavaća soba2
stan67 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Nourelle – elegant apartments with a sky garden, designer details, and views of Jumeirah!Nourelle by Meraas is a new residential line within Madinat J...

Ostalo
Dob ponude: 220dana
Ažurirano: 145dana

Lokaliteti

شارع أم سقيم
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DDA Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu