SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
192 000 €
(2 462 € / m²)
Prodaja
2
1
78 m²
شارع المركز المالي

spavaća soba2
stan78 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover a new standard of urban living at Verdan1a 1 by Object One, where contemporary design beautifully merges with the tranquility of nature. This...

Ostalo
Dob ponude: 225dana
Ažurirano: 147dana

Lokaliteti

شارع المركز المالي
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TrustWay Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu