SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
364 829 €
(7 601 € / m²)
Prodaja
1
1
48 m²
طريق الخيل

spavaća soba1
stan48 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Upside Living—ready-to-move apartments in Business Bay with Burj Khalifa views, furnished furniture, and functional amenities.Upside Living, a project...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledNamještenoDrveni podVisoki stropoviPrirodno svjetloModerni stilKatOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparati

Namješteno
Dob ponude: 236dana
Ažurirano: 145dana

Lokaliteti

طريق الخيل
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DDA Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu